enutpnut

enutpnut
Movie Buff - 378 Film Ratings
Member Since: 29 May 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 75% The Sweet Hereafter (1997) - Rated 14 Sep 2013
97 85% Alien (1979) - Rated 14 Sep 2013
94 51% Cloud Atlas (2012) - Rated 14 Sep 2013
93 42% Rent (2005) - Rated 14 Sep 2013
70 1% Seven Pounds (2008) - Rated 14 Sep 2013
88 18% 10 Years (2011) - Rated 14 Sep 2013
91 32% Trance (2013) - Rated 14 Sep 2013
92 36% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 14 Sep 2013
95 62% Super 8 (2011) - Rated 14 Sep 2013
96 75% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 14 Sep 2013