epicbud

epicbud
Movie Buff - 430 Film Ratings
Member Since: 19 May 2014
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82% Human Traffic (1999) - Rated 26 Dec 2021
21% Zama (2017) - Rated 22 Dec 2021
82% King of New York (1990) - Rated 21 Dec 2021
53% Cross of Iron (1977) - Rated 21 Dec 2021
97% Inspector Morse (1987) - Rated 21 Dec 2021
53% The Machinist (2004) - Rated 21 Dec 2021
21% Sicario (2015) - Rated 04 Feb 2020
82% Silicon Valley (2014) - Rated 24 Jan 2020
21% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 24 Jan 2020
82% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 24 Jan 2020