episantr

episantr
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 1% Insurgent (2015) - Rated 28 Mar 2015
85 47% Her (2013) - Rated 27 Mar 2015
81 19% Interstellar (2014) - Rated 22 Mar 2015
87 61% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 22 Mar 2015
73 3% Lucy (2014) - Rated 22 Mar 2015
88 72% İtirazim Var (2014) - Rated 22 Mar 2015
83 36% Dügün Dernek (2013) - Rated 22 Mar 2015
87 61% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 Mar 2015
81 19% A Brilliant Young Mind (2014) - Rated 22 Mar 2015
83 36% Predestination (2014) - Rated 22 Mar 2015