epram33

epram33
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Fargo (1996) - Rated 30 Jul 2014
95 93% Synecdoche, New York (2008) - Rated 30 Jul 2014
75 28% The Lord of the Rings (1978) - Rated 30 Jul 2014
100 97% Toy Story (1995) - Rated 30 Jul 2014
85 69% Sin Nombre (2009) - Rated 30 Jul 2014
85 69% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Jul 2014
85 69% Schindler's List (1993) - Rated 30 Jul 2014
95 93% Being There (1979) - Rated 30 Jul 2014
90 86% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 30 Jul 2014
85 69% Taxi Driver (1976) - Rated 30 Jul 2014