equality

equality
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2012
Location: Kocaeli, Türkiye, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 16% Dus gezginleri (1992) - Rated 04 Feb 2013
90 46% Bliss (2007) - Rated 04 Feb 2013
95 70% Mine vaganti (2010) - Rated 03 Feb 2013
100 93% Prayers for Bobby (2009) - Rated 03 Feb 2013
85 26% Auf der anderen Seite (2007) - Rated 03 Feb 2013
93 56% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 21 Dec 2012
98 83% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 09 Dec 2012
95 70% Elena Undone (2010) - Rated 09 Dec 2012
75 10% Ratatouille (2007) - Rated 02 Dec 2012
70 3% Ice Age: Continental Drift (2012) - Rated 02 Dec 2012