We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

eray

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings

75 46% American History X (1998) - Jul 18, 2020
80 61% A Bug's Life (1998) - Jul 18, 2020
95 88% Memories of Murder (2003) - Jul 18, 2020
75 46% Mud (2013) - Jul 19, 2019
50 34% Child's Play (1988) - Jul 19, 2019
100 96% Modern Times (1936) - Jul 19, 2019
30 23% 101 Dalmatians (1961) - Jul 19, 2019
20 11% Goldfinger (1964) - Jul 19, 2019
10 3% Bad Boys II (2003) - Jul 19, 2019
90 76% Fantastic Mr. Fox (2009) - Jul 19, 2019