erayyildiz

erayyildiz
Cinema Addict - 2491 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2008
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Grand Illusion (1937) - Rated 17 Mar 2024
60 33% Are You There God? It's Me, Margaret. (2023) - Rated 16 Mar 2024
40 11% Shirley (2020) - Rated 15 Mar 2024
60 33% Dune: Part Two (2024) - Rated 09 Mar 2024
35 7% Maestro (2023) - Rated 25 Feb 2024
45 16% Wonka (2023) - Rated 24 Feb 2024
45 16% The Sweetest Thing (2002) - Rated 24 Feb 2024
75 63% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 24 Feb 2024
60 33% Asteroid City (2023) - Rated 24 Feb 2024
65 41% House of the Dragon (2022) - Rated 24 Feb 2024