erdalll

erdalll
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2011
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Promoción fantasma (2012) - Rated 20 Jul 2015
75 55% The Godfather: Part III (1990) - Rated 11 Jul 2015
96 98% The Godfather: Part II (1974) - Rated 05 Jul 2015
55 21% Boyhood (2014) - Rated 04 Jul 2015
70 43% Whiplash (2014) - Rated 04 Jul 2015
65 32% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 04 Jul 2015
86 84% Interstellar (2014) - Rated 04 Jul 2015
70 43% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 04 Jul 2015
75 55% Furious 7 (2015) - Rated 04 Jul 2015
84 72% Wild Tales (2014) - Rated 04 Jul 2015