erdi54

erdi54
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 4% Django Unchained (2012) - Rated 11 Oct 2019
85 41% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Oct 2019
90 70% Fargo (1996) - Rated 11 Oct 2019
85 41% Forrest Gump (1994) - Rated 11 Oct 2019
80 16% American Beauty (1999) - Rated 11 Oct 2019
80 16% Hannibal (2001) - Rated 11 Oct 2019
90 70% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 11 Oct 2019
95 91% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 11 Oct 2019
85 41% The Hateful Eight (2015) - Rated 11 Oct 2019
90 70% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Oct 2019