erditac

erditac
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 22% The Shining (1980) - Rated 27 Jun 2017
90 30% Yes Man (2008) - Rated 27 Jun 2017
92 33% WALL·E (2008) - Rated 27 Jun 2017
88 22% Up (2009) - Rated 27 Jun 2017
88 22% The Wrestler (2008) - Rated 27 Jun 2017
87 17% The World's Fastest Indian (2005) - Rated 27 Jun 2017
99 90% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 27 Jun 2017
98 77% The Usual Suspects (1995) - Rated 27 Jun 2017
100 96% The Social Network (2010) - Rated 27 Jun 2017
98 77% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Jun 2017