erditg

erditg
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% The Dark Knight (2008) - Rated 09 Feb 2016
100 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 09 Feb 2016
96 91% The Revenant (2015) - Rated 09 Feb 2016
88 60% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 09 Feb 2016
92 79% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 09 Feb 2016
81 20% Dredd (2012) - Rated 09 Feb 2016
92 79% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 09 Feb 2016
93 82% Argo (2012) - Rated 09 Feb 2016
85 40% Trainwreck (2015) - Rated 09 Feb 2016
90 73% American Sniper (2014) - Rated 09 Feb 2016