erdnis

erdnis
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2013
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% The Lives of Others (2006) - Rated 23 Oct 2013
87 75% Heat (1995) - Rated 23 Oct 2013
82 59% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 23 Oct 2013
88 80% Das Boot (1981) - Rated 23 Oct 2013
70 20% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 23 Oct 2013
87 75% Black Book (2006) - Rated 23 Oct 2013
24 0% All That Heaven Allows (1955) - Rated 23 Oct 2013
65 8% The Navigator (1924) - Rated 23 Oct 2013
88 80% Rear Window (1954) - Rated 23 Oct 2013
81 57% True Grit (2010) - Rated 23 Oct 2013