erdu

erdu
Film Freak - 512 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2018
Location: Turkey
Age: 31
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Ticking away the moments that make up a dull day

more Recent Ratings

60 35% Stowaway (2021) - Rated 28 Jul 2021
35 4% Space Jam: A New Legacy (2021) - Rated 28 Jul 2021
50 15% A Quiet Place Part II (2021) - Rated 25 Jul 2021
40 7% The Forever Purge (2021) - Rated 25 Jul 2021
65 48% Black Widow (2021) - Rated 25 Jul 2021
85 91% Lucky Louie (2006) - Rated 15 Jul 2021
45 10% Till Death (2021) - Rated 11 Jul 2021
65 48% Meander (2020) - Rated 11 Jul 2021
50 15% The Strangers: Prey at Night (2018) - Rated 27 Jun 2021
40 7% The Strangers (2008) - Rated 27 Jun 2021