erenaksoy

erenaksoy
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2018
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 61% Spirited Away (2001) - Rated 12 Jun 2018
73 36% The Martian (2015) - Rated 12 Jun 2018
78 47% The Life of David Gale (2003) - Rated 09 Jun 2018
75 41% The Box (2009) - Rated 21 May 2018
72 27% Red Sparrow (2018) - Rated 21 May 2018
32 2% Triangle (2009) - Rated 18 May 2018
72 27% Wicker Park (2004) - Rated 16 May 2018
63 13% Memoir of a Murderer (2017) - Rated 15 May 2018
62 8% Jumper (2008) - Rated 14 May 2018
89 72% Lucy (2014) - Rated 13 May 2018