erendenizk

erendenizk
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 79% 12 Angry Men (1957) - Rated 16 Mar 2018
85 59% The Prestige (2006) - Rated 16 Mar 2018
73 11% Man of Steel (2013) - Rated 16 Mar 2018
84 45% Dunkirk (2017) - Rated 16 Mar 2018
90 90% Interstellar (2014) - Rated 16 Mar 2018
75 18% Luke Cage (2016) - Rated 16 Mar 2018
87 74% The Punisher (2017) - Rated 16 Mar 2018
82 40% Jessica Jones (2015) - Rated 16 Mar 2018
80 30% The Defenders (2017) - Rated 16 Mar 2018
85 59% Daredevil (2015) - Rated 16 Mar 2018