Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
erenkawcı

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2018

Location: Turkey

Bio: filmlerin izleyiciye bir şeyler katması fikrindeyim.
more Recent Ratings
Check out erenkawcı's...
78 61% Nightcrawler (2014) - Aug 30, 2018
74 37% Demolition (2016) - Aug 30, 2018
74 37% Pi (1998) - Aug 30, 2018
80 68% Requiem for a Dream (2000) - Aug 30, 2018
75 45% The Fountain (2006) - Aug 30, 2018
60 4% Noah (2014) - Aug 30, 2018
86 87% Pulp Fiction (1994) - Aug 30, 2018
80 68% Jackie Brown (1997) - Aug 30, 2018
76 53% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 30, 2018
70 24% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 30, 2018