erestor

erestor
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2006
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 1% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
93 72% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
76 35% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007
60 15% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 44% Ghost in the Shell (1995) - Rated 14 Aug 2007
100 92% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007
85 51% Yojimbo (1961) - Rated 14 Aug 2007
100 92% Braveheart (1995) - Rated 14 Aug 2007
80 44% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 14 Aug 2007
94 75% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 14 Aug 2007