erevistekeri

erevistekeri
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: No

more Recent Ratings

60 66% Loveless (2017) - Rated 09 Apr 2018
90 95% The Return (2003) - Rated 09 Apr 2018
40 33% The Prince of Egypt (1998) - Rated 09 Apr 2018
40 33% Lincoln (2012) - Rated 09 Apr 2018
10 8% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 09 Apr 2018
60 66% Manhattan (1979) - Rated 09 Apr 2018
50 45% Last Action Hero (1993) - Rated 09 Apr 2018
30 20% Beowulf (2007) - Rated 09 Apr 2018
60 66% Night of the Living Dead (1968) - Rated 09 Apr 2018
60 66% Ghostbusters II (1989) - Rated 09 Apr 2018