erfan adib

erfan_adib
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 73% Apocalypto (2006) - Rated 12 Apr 2017
96 88% Taxi Driver (1976) - Rated 12 Apr 2017
99 96% True Detective (2014) - Rated 12 Apr 2017
92 57% Trainspotting (1996) - Rated 07 Apr 2017
90 42% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 07 Apr 2017
60 11% Casino (1995) - Rated 07 Apr 2017
75 26% Inglourious Basterds (2009) - Rated 07 Apr 2017
90 42% A Beautiful Mind (2001) - Rated 07 Apr 2017
95 73% The Birds (1963) - Rated 07 Apr 2017
90 42% Requiem for a Dream (2000) - Rated 07 Apr 2017