erhanoz

erhanoz
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% Pearl Harbor (2001) - Rated 12 Dec 2019
65 29% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 12 Dec 2019
30 4% Bad Boys II (2003) - Rated 04 Dec 2019
85 87% Interstellar (2014) - Rated 04 Dec 2019
80 66% The Imitation Game (2014) - Rated 04 Dec 2019
60 20% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 04 Dec 2019
80 66% Memento (2001) - Rated 04 Dec 2019
99 95% Heat (1995) - Rated 04 Dec 2019
70 37% Point Break (1991) - Rated 04 Dec 2019
80 66% The Revenant (2015) - Rated 04 Dec 2019