eric8239

eric8239
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 25 Jan 2020
90 0% Watchmen (2019) - Rated 25 Jan 2020
90 0% True Blood (2008) - Rated 25 Jan 2020
90 0% The Tick (2017) - Rated 25 Jan 2020
100 0% The IT Crowd (2006) - Rated 25 Jan 2020
100 0% Parks and Recreation (2009) - Rated 25 Jan 2020
100 0% Over the Garden Wall (2014) - Rated 25 Jan 2020
90 0% Lost (2004) - Rated 25 Jan 2020
80 0% Legion (2017) - Rated 25 Jan 2020
100 0% How I Met Your Mother (2005) - Rated 25 Jan 2020