ericcritic

ericcritic
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Say Anything... (1989) - Rated 24 Dec 2015
85 62% Notting Hill (1999) - Rated 24 Dec 2015
85 62% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 24 Dec 2015
75 32% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 24 Dec 2015
90 81% She's the One (1996) - Rated 24 Dec 2015
100 97% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 24 Dec 2015
90 81% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 24 Dec 2015
90 81% Witness (1985) - Rated 24 Dec 2015
70 18% Music and Lyrics (2007) - Rated 24 Dec 2015
75 32% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 24 Dec 2015