ericdfrank

ericdfrank
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 12 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 99% The Italian (2005) - Rated 25 May 2007
82 58% Pleasantville (1998) - Rated 13 May 2007
69 11% Saving Silverman (2001) - Rated 13 May 2007
91 93% Scent of a Woman (1992) - Rated 13 May 2007
78 35% The Wizard of Oz (1939) - Rated 13 May 2007
81 54% Chasing Amy (1997) - Rated 13 May 2007
74 22% Grease (1978) - Rated 13 May 2007
82 58% Sideways (2004) - Rated 13 May 2007
86 67% The Bourne Identity (2002) - Rated 13 May 2007
80 49% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 13 May 2007