ericfisher50

ericfisher50
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 14 May 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 63% 22 Jump Street (2014) - Rated 24 Jun 2015
80 50% 21 Jump Street (2012) - Rated 24 Jun 2015
93 89% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 24 Jun 2015
90 81% Up (2009) - Rated 24 Jun 2015
86 63% Love Actually (2003) - Rated 24 Jun 2015
45 11% Wedding Crashers (2005) - Rated 24 Jun 2015
65 20% Casino Royale (2006) - Rated 24 Jun 2015
83 54% Apollo 13 (1995) - Rated 24 Jun 2015
92 86% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Jun 2015
75 36% The Simpsons Movie (2007) - Rated 24 Jun 2015