ericsharma

ericsharma
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Avatar (2009) - Rated 16 Oct 2017
80 70% Pearl Harbor (2001) - Rated 16 Oct 2017
70 41% The Bucket List (2007) - Rated 16 Oct 2017
85 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 16 Oct 2017
70 41% The Incredibles (2004) - Rated 16 Oct 2017
80 70% Jurassic Park (1993) - Rated 16 Oct 2017
60 20% Ocean's Eleven (2001) - Rated 16 Oct 2017
75 54% Taken (2008) - Rated 16 Oct 2017
65 29% Mr. Mom (1983) - Rated 16 Oct 2017
52 12% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 16 Oct 2017