eriknj

eriknj
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2017
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% True Detective (2014) - Rated 07 Jan 2017
90 80% Prison Break (2005) - Rated 07 Jan 2017
50 9% Breaking Bad (2008) - Rated 07 Jan 2017
90 80% Sherlock (2010) - Rated 07 Jan 2017
86 60% Elementary (2012) - Rated 07 Jan 2017
89 69% The Blacklist (2013) - Rated 07 Jan 2017
90 80% Blindspot (2015) - Rated 07 Jan 2017
96 94% White Collar (2009) - Rated 07 Jan 2017
90 80% Forever (2014) - Rated 07 Jan 2017
100 98% The Mentalist (2008) - Rated 07 Jan 2017