Erik_S

eriks
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2013
Location: Chicago, Illinois, USA

more Recent Ratings

84 60% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 21 Nov 2013
93 90% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 21 Nov 2013
83 53% Bambi (1942) - Rated 21 Nov 2013
83 53% Mary Poppins (1964) - Rated 21 Nov 2013
83 53% Hook (1991) - Rated 21 Nov 2013
91 86% Lost in Translation (2003) - Rated 21 Nov 2013
96 96% Metropolis (1927) - Rated 21 Nov 2013
55 8% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 21 Nov 2013
79 38% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 21 Nov 2013
74 27% Die Hard 2 (1990) - Rated 21 Nov 2013