erk

erk
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 8% Fantastic Four (2015) - Rated 18 Aug 2016
70 18% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 18 Aug 2016
50 1% Birdman (2014) - Rated 18 Aug 2016
72 25% Ender's Game (2013) - Rated 18 Aug 2016
78 47% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 18 Aug 2016
90 94% The Martian (2015) - Rated 18 Aug 2016
77 44% Alice in Wonderland (2010) - Rated 18 Aug 2016
85 83% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 18 Aug 2016
65 8% X-Men: First Class (2011) - Rated 18 Aug 2016
65 8% Ted (2012) - Rated 18 Aug 2016