erkorkmaz

erkorkmaz
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 73% Up (2009) - Rated 26 Apr 2015
76 54% Open Season (2006) - Rated 26 Apr 2015
94 97% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 26 Apr 2015
94 97% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 26 Apr 2015
82 70% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 20 Apr 2015
95 99% 3 Idiots (2009) - Rated 20 Apr 2015
73 40% Taken (2008) - Rated 20 Apr 2015
51 11% Dreamcatcher (2003) - Rated 19 Apr 2015
1% Silent Hill (2006) - Rated 19 Apr 2015
1% Saw: The Final Chapter (2010) - Rated 19 Apr 2015