login | register
0 rankings
more

erlendur

Cinema Addict - 1228 Rankings

Member Since: Oct 11, 2016

Location: Turkey

more Recent Rankings
50 T2 Snowden (2016) - Jan 20, 2017
84 T9 La La Land (2016) - Jan 16, 2017
65 T4 The Champ (1979) - Nov 27, 2016
60 T3 Westworld (1973) - Nov 21, 2016
90 T10 Arrival (2016) - Nov 19, 2016
20 T1 Evolution (2016) - Oct 28, 2016
80 T8 Kötü Kedi Şerafettin (2016) - Oct 28, 2016
60 T3 Captain Fantastic (2016) - Oct 21, 2016
80 T8 Yildiz tepe (1965) - Oct 20, 2016
50 T2 The Delivery (1999) - Oct 20, 2016