We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
erllunll

Cinema Addict - 1053 Film Ratings

Member Since: Jan 15, 2020

Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings
25 12% Kafalar Karışık (2018) - Oct 26, 2021
10 5% Cici Babam (2018) - Oct 26, 2021
10 5% Görevimiz Tatil (2018) - Oct 26, 2021
10 5% Çakallarla Dans 5 (2018) - Oct 26, 2021
3% Kayhan (2018) - Oct 26, 2021
20 10% Mile 22 (2018) - Oct 26, 2021
35 17% When We First Met (2018) - Oct 26, 2021
45 23% Bankier van het Verzet (2018) - Oct 26, 2021
50 26% The Commuter (2018) - Oct 26, 2021
50 26% Tag (2018) - Oct 26, 2021