erm1903

erm1903
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2008
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 36% Sense and Sensibility (1995) - Rated 23 Aug 2019
70 36% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 23 Aug 2019
70 36% The Light Between Oceans (2016) - Rated 23 Aug 2019
90 83% 12 Years a Slave (2013) - Rated 23 Aug 2019
95 94% 12 Monkeys (1995) - Rated 14 Apr 2018
65 23% A Wednesday (2008) - Rated 13 Apr 2018
75 52% Hidden Figures (2016) - Rated 13 Apr 2018
80 64% Wind River (2017) - Rated 24 Mar 2018
50 8% Martyrs (2008) - Rated 19 Mar 2018
70 36% The Spectacular Now (2013) - Rated 19 Mar 2018