erosinbe

erosinbe
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 66% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
97 81% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
64 27% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
100 97% A Room with a View (1985) - Rated 14 Aug 2007
93 69% The Best of Youth (2003) - Rated 14 Aug 2007
68 32% Something New (2006) - Rated 14 Aug 2007
91 64% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 14 Aug 2007
98 87% Election (1999) - Rated 14 Aug 2007
81 45% Lords of Dogtown (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 61% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 14 Aug 2007