errata

errata
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 79% Over the Garden Wall (2014) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Gravity Falls (2012) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Steven Universe (2013) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Adventure Time (2010) - Rated 01 Jun 2019
100 79% BoJack Horseman (2014) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Princess Mononoke (1997) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Spirited Away (2001) - Rated 01 Jun 2019
100 79% The Fifth Element (1997) - Rated 01 Jun 2019
100 79% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 01 Jun 2019
95 44% Finding Dory (2016) - Rated 01 Jun 2019