ersekek

ersekek
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2018
Location: Uruguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 65% Three Faces (2018) - Rated 05 Oct 2018
75 55% Shoplifters (2018) - Rated 05 Oct 2018
80 80% La noche de 12 años (2018) - Rated 05 Oct 2018
66 5% Ayka (2018) - Rated 03 Oct 2018
72 35% Birds of Passage (2018) - Rated 03 Oct 2018
74 45% Capharnaüm (2018) - Rated 03 Oct 2018
70 25% Aile Arasinda (2017) - Rated 01 Oct 2018
85 95% Cold War (2018) - Rated 01 Oct 2018
68 15% The Children Act (2017) - Rated 27 Sep 2018
80 80% Transit (2018) - Rated 15 Sep 2018