ertanozcelik

ertanozcelik
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% Ip Man (2008) - Rated 14 Sep 2013
92 65% The Elephant Man (1980) - Rated 08 Sep 2013
93 69% Mulholland Drive (1999) - Rated 08 Sep 2013
93 69% Mulholland Drive (2001) - Rated 08 Sep 2013
90 52% Lost Highway (1997) - Rated 08 Sep 2013
93 69% The Leopard (1963) - Rated 08 Sep 2013
93 69% The Conformist (1970) - Rated 08 Sep 2013
95 82% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 08 Sep 2013
95 82% For a Few Dollars More (1965) - Rated 08 Sep 2013
88 38% Good Will Hunting (1997) - Rated 08 Sep 2013