ertobi

ertobi
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2014
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 04 Oct 2014
90 61% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 04 Oct 2014
93 93% The Breakfast Club (1985) - Rated 04 Oct 2014
88 33% Goodfellas (1990) - Rated 04 Oct 2014
87 21% The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Oct 2014
88 33% A Clockwork Orange (1971) - Rated 04 Oct 2014
87 21% The Usual Suspects (1995) - Rated 04 Oct 2014
87 21% Gravity (2013) - Rated 04 Oct 2014
78 10% Back to the Future Part III (1990) - Rated 04 Oct 2014
86 14% Back to the Future Part II (1989) - Rated 04 Oct 2014