Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
erturk

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: Mar 3, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
95 98% There Will Be Blood (2007) - Apr 18, 2020
78 59% Memories of Murder (2003) - Aug 24, 2019
74 30% The Help (2011) - Aug 24, 2019
80 71% The Grand Budapest Hotel (2014) - Aug 24, 2019
78 59% Call Me by Your Name (2017) - Aug 24, 2019
80 71% Coco (2017) - Aug 24, 2019
84 93% Mad Max: Fury Road (2015) - Aug 24, 2019
60 1% A Ghost Story (2017) - Aug 24, 2019
73 23% Love, Simon (2018) - Aug 24, 2019
74 30% Black Panther (2018) - Aug 24, 2019