eryx

eryx
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 35% Pi (1998) - Rated 22 Feb 2021
80 35% 12 Years a Slave (2013) - Rated 22 Feb 2021
90 70% The Butterfly Effect (2004) - Rated 22 Feb 2021
80 35% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 22 Feb 2021
80 35% Moneyball (2011) - Rated 22 Feb 2021
80 35% Doctor Strange (2016) - Rated 22 Feb 2021
95 85% Her (2013) - Rated 22 Feb 2021
70 5% Hulk (2003) - Rated 22 Feb 2021
90 70% Cast Away (2000) - Rated 22 Feb 2021
100 95% Gladiator (2000) - Rated 22 Feb 2021