Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
esat38

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: May 12, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 62% Big Fish (2003) - May 13, 2019
90 62% Ikiru (1952) - May 12, 2019
90 62% Up (2009) - May 12, 2019
90 62% The Sting (1973) - May 12, 2019
85 18% Bicycle Thieves (1948) - May 12, 2019
90 62% Full Metal Jacket (1987) - May 12, 2019
90 62% Your Name. (2016) - May 12, 2019
90 62% M (1931) - May 12, 2019
89 32% Das Boot (1981) - May 12, 2019
90 62% Oldboy (2003) - May 12, 2019