esatakbas

esatakbas
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% The Worst Person in the World (2021) - Rated 27 Apr 2022
77 22% A Quiet Place (2018) - Rated 21 Apr 2021
75 18% Nightcrawler (2014) - Rated 21 Apr 2021
82 49% You (2018) - Rated 20 Apr 2021
85 68% The Truman Show (1998) - Rated 20 Apr 2021
83 56% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 20 Apr 2021
88 79% Winter Sleep (2014) - Rated 20 Apr 2021
90 88% Climax (2018) - Rated 20 Apr 2021
83 56% Kelebekler (2018) - Rated 20 Apr 2021
79 27% The Imitation Game (2014) - Rated 20 Apr 2021