esbrim

esbrim
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Good Will Hunting (1997) - Rated 23 Aug 2009
95 80% Memento (2001) - Rated 23 Aug 2009
95 80% Twister (1996) - Rated 23 Aug 2009
95 80% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 23 Aug 2009
100 95% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Aug 2009
85 27% Shrek 2 (2004) - Rated 23 Aug 2009
90 53% Bowfinger (1999) - Rated 23 Aug 2009
100 95% The Princess Bride (1987) - Rated 23 Aug 2009
90 53% The Italian Job (2003) - Rated 23 Aug 2009
95 80% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 23 Aug 2009