escapistwit

escapistwit
Film Freak - 756 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2012
Location: California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 77% Ivan's Childhood (1962) - Rated 09 Nov 2012
89 57% Lord of the Flies (1963) - Rated 09 Nov 2012
86 38% Sisters (1973) - Rated 09 Nov 2012
85 31% The Magician (1958) - Rated 09 Nov 2012
84 26% 2 or 3 Things I Know About Her (1967) - Rated 09 Nov 2012
99 99% Scenes from a Marriage (1973) - Rated 09 Nov 2012
90 65% Spirit of the Beehive (1973) - Rated 09 Nov 2012
88 50% The Longest Day (1962) - Rated 09 Nov 2012
89 57% Vera Drake (2004) - Rated 09 Nov 2012
86 38% Withnail & I (1987) - Rated 09 Nov 2012