Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
esgg0J

Flick Fan - 81 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2019

more Recent Ratings
80 56% Showgirls (1995) - Oct 07, 2019
75 40% The Day After Tomorrow (2004) - Oct 07, 2019
75 40% Minority Report (2002) - Oct 07, 2019
70 33% Lilo & Stitch (2002) - Oct 07, 2019
50 13% The Expendables (2010) - Oct 07, 2019
95 89% Planet of the Apes (1968) - Oct 07, 2019
100 96% The Bourne Supremacy (2004) - Oct 07, 2019
95 89% Fargo (1996) - Oct 07, 2019
80 56% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 07, 2019
75 40% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Oct 07, 2019