eski

eski
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% 28 Days Later (2002) - Rated 16 Apr 2013
90 79% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 14 Apr 2013
65 15% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 12 Apr 2013
65 15% The King of Fighters (2010) - Rated 12 Apr 2013
85 65% Patch Adams (1998) - Rated 12 Apr 2013
32 5% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 11 Apr 2013
45 7% Recep Ivedik 2 (2009) - Rated 11 Apr 2013
42 7% Recep Ivedik (2008) - Rated 11 Apr 2013
77 43% Yahsi bati (2010) - Rated 11 Apr 2013
79 46% Bulletproof (1996) - Rated 11 Apr 2013