Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
esmakazanci

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Feb 5, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out esmakazanci's...
90 65% Pulp Fiction (1994) - Feb 06, 2019
60 15% Your Name (2016) - Feb 05, 2019
40 7% My Neighbor Totoro (1988) - Feb 05, 2019
87 52% T2 Trainspotting (2017) - Feb 05, 2019
87 52% Trainspotting (1996) - Feb 05, 2019
84 34% Blindspotting (2018) - Feb 05, 2019
85 42% Stoker (2013) - Feb 05, 2019
30 2% Léon: The Professional (1994) - Feb 05, 2019
95 84% Funny Games (1997) - Feb 05, 2019
65 23% District 9 (2009) - Feb 05, 2019