esmast

esmast
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Interstellar (2014) - Rated 22 Jan 2017
99 65% Eye in the Sky (2015) - Rated 22 Jan 2017
97 43% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 22 Jan 2017
99 65% There's Something About Mary (1998) - Rated 22 Jan 2017
92 24% Ratatouille (2007) - Rated 19 Jan 2017
85 16% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 19 Jan 2017
96 39% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 19 Jan 2017
95 31% Thelma & Louise (1991) - Rated 19 Jan 2017
85 16% Dr. Dolittle (1998) - Rated 19 Jan 2017
99 65% Twister (1996) - Rated 19 Jan 2017