esmikn

esmikn
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2017
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: We are two filmlover-lover

more Recent Ratings

80 67% The Color of Paradise (1999) - Rated 17 Jan 2017
65 19% Certified Copy (2010) - Rated 17 Jan 2017
73 41% The Water Diviner (2014) - Rated 17 Jan 2017
80 67% Submarino (2010) - Rated 09 Jan 2017
60 10% The Spectacular Now (2013) - Rated 05 Jan 2017
72 36% Monsieur Lazhar (2011) - Rated 05 Jan 2017
85 84% The Hunt (2012) - Rated 05 Jan 2017
68 28% Kuutamolla (2002) - Rated 05 Jan 2017
55 6% In the Mood for Love (2000) - Rated 05 Jan 2017
75 50% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 05 Jan 2017