espresso

espresso
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 77% Singin' in the Rain (1952) - Rated 09 Sep 2017
95 84% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 09 Sep 2017
95 84% The Killer (1989) - Rated 09 Sep 2017
93 70% My Dinner with Andre (1981) - Rated 09 Sep 2017
84 18% I, Robot (2004) - Rated 09 Sep 2017
90 50% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 09 Sep 2017
93 70% A Beautiful Mind (2001) - Rated 09 Sep 2017
93 70% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 09 Sep 2017
78 5% Ocean's Eleven (2001) - Rated 09 Sep 2017
88 35% Top Gun (1986) - Rated 09 Sep 2017