Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
esraece

Flick Fan - 98 Film Ratings

Member Since: Jul 31, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 67% The Square (2017) - May 11, 2020
97 96% Captain Fantastic (2016) - May 11, 2020
97 96% Brideshead Revisited (2008) - Apr 27, 2020
95 87% Fleabag (2016) - Apr 27, 2020
80 21% Le secret des banquises (2016) - Mar 15, 2020
95 87% La belle époque (2019) - Mar 15, 2020
95 87% Pride (2014) - Mar 15, 2020
90 67% Aidiyet (2019) - Mar 06, 2020
85 40% Okja (2017) - Mar 06, 2020
80 21% The Skin I Live In (2011) - Nov 28, 2019